Apie Mus

Visa TAUTIKS.LT veikla yra legali.

Dirbame pagal Individualios veiklos pažymą Nr. 542161 išduotą Valstybinės Mokesčių Inspekcijos prie LRFM.

TAUTIKS.LT – tai specializuota nešiojamų kompiuterių ir jų priedų parduotuvė, siūlanti įvairių gamintojų produkciją už prieinamą kainą.

TAUTIKS.LT specialiai paruošti konsultantai visada yra pasiruošę Jums padėti išsirinkti labiausiai tinkamą kompiuterinę techniką bei suteiks pilnavertį kompiuterinės technikos garantinį ir pogarantinį servisą.

TAUTIKS.LT visiems savo klientams garantuoja:

  • Tik kokybišką produkciją.
  • Pačias lanksčiausias kainas ir atsiskaitymo būdus.
  • Greitą aptarnavimą.
  • Kokybiškas ir informatyvias konsultacijas bei rekomendacijas.

Apsilankę mūsų specializuotoje internetinėje parduotuvėje www.tautiks.lt  visada galėsite patogiai ir greitai išsirinkti naujausią ir labiausiai dominančią produkciją, palyginti prekes, sužinoti apie galiojančias akcijas, išpardavimus ar konkursus. Savo klientams dažnai galime suteikti dovanas ir kitas malonias staigmenas. 

Esame visada pasiryžę suteikti lanksčiausią kainą visai produkcijai. Todėl www.tautiks.lt  internetinėje parduotuvėje nuolat yra vykdomos akcijos. Derėkitės su www.tautiks.lt - jei esate geras derybininkas, už patinkančią prekę visada galite drąsiai siūlyti sau prieinamą kainą, o mūsų vadybininkai susisieks ir informuos Jus apie galutinį įmonės sprendimą. Esame įregistruoti Asmens duomenų valdytojų valstybės registr ir turime Asmens duomenų valdytojo statusą valdytojo numeris P8134, tad apsipirkdami www.tautiks.lt internetinėje parduotuvėje visada galite net neabejoti dėl savo duomenų ir pirkimo saugumo.